فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

بردینگ

بردینگ جزء دستگاه هایی است که به تازگی نام آن را می شنویم . امروزه با رونق گرفتن غذا های آماده و فست فود و استقبال بی نظیر عموم مردم جهان از این سبک غذا ها، لزوم استفاده از دستگاه هایی به نام بردینگ که پخت را سریع تر و با کیفیت تر نماید ، بیشتر از قبل احساس می شود.

بردینگ

دستگاه مناسب برای پخت غذاهای فست فوداست. یکی از غذاهایی که جزء ،خوراکی های فست فودی محسوب می شود، کنتاکی،مرغ سوخاری و شنیسل است، اگر قرار است تهیه کننده یکی از این غذا ها باشید و دارای یک رستوران و آشپزخانه بزرگ هستید ، نیازمند استفاده از لوازم مخصوص به تهیه آننیز می باشید.

یکی از لوازم مخصوص این کار میز بردینگ است .  این میز یکی از تجهیزات رستورانی به حساب می آید که برای تهیه نمودن فرآورده هایی مانند مرغ سوخاری ، میگو سوخاری ، کنتاکی، قارچ سوخاری ، شنیسل و … بسیار کاربرد دارد .

میز بردینگ

این میز دارای چندین قسمت می باشد که یکی از این قسمت ها  برای سوخاری کردن استفاده می شود که به پودر زن نیزمعروف است . این میز در دو نوع اتوماتیک و دستی تولید می شود .

در این محصول، پودر زن دارای دو لگن مجزاست که هر کدام به دولگن پلاستیکی و استیل تقسیم می شود . در کناراین میز یک موتور الک قرار دارد که آرد کنتاکی را الک می کند.

بردینگ

پخت مرغ کنتاکی و سوخاری :

مرغ کنتاکی و سوخاری به دلیل پودر ها و پولک هایی که روی آن چسبیده ، محبوبیت فراوان دارد. پس کیفیت مرغ سوخاری رابطه مستقیمی با برد کردن آن دارد .

پس استفاده نمودن از پودر سوخاری با کیفیت و یک دستگاه  عالی ، به شما در تهیه یک مرغ کنتاکی عالی و غذا های سوخاری لذیذ کمک شایانی خواهد نمود.

این دستگاه ها مجهز به یک برس می باشند که ادویه ها و پودر کنتاکی را با هم مخلوط می نماید و پودر های درشت را از الک رد می کنند.

دستگاه بردینگ به صورت خودکار پودر سوخاری را الک می کند ،که جدا از صرفه جویی که در زمینه آردانجام می گیرد ، به بهبود کیفیت پودر سوخاری نیز کمک می کند .

این محصول کالافود دارای مشخصات فنی از قبیل بالاتر بودن کیفیت خروجی آرد نسبت به روش های دستی و سنتی ، ترکیب کردن ادویه ها ، الک کردن آرد ، پودر ها و ادویه ها می باشد .

کالا فود :

گروه صنعتی کالا فود ارائه دهنده لوازم جانبی رستوران ،فروش انواع  پودر های سوخاری،مرینیت وبردینگ،نصب و راه اندازی میز بردینگ،آموزش کافه شاپ، راه اندازی فست فود،تجهیزات کافی شاپ،تجهیزات رستوران و….

 

همچنین فروش  انواع بردینگ  از جمله:

  • بردینگ نرمال
  • بردینگ اسپایسی
  • بردینگ چیکن استریپس
  • پودر سوخاری بردینگ

 

لطفا جهت سفارش تماس گرفته و یا فرم زیر را تکمیل نمایید

سفارش