فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

دستگاه بردینگ AyrKing

دستگاه بردینگ AyrKing  : مدل دبل بردینگ ayrking (پودرزن ایرکینگ) که از تجهیزات پخت مرغ می باشد مجهز به یک برس می باشد که ادویه ها و پودر را بهم می زند و گلوله های خمیر اضافی را الک می کند. خرید تجهیزات کافی شاپ خود را با کالا فود yazdandoost تجربه کنید.

دستگاه بردینگ AyrKing

این دستگاه در سراسر دنیا در رستوران های متفاوت استفاده می شود.و همچنین یکی از کاربردی ترین تجهیزات و ماشین آلات آماده سازی کنتاکی می باشد.و ساخت امریکا است و کاربرد دستگاه بردینگ ayrking در تجهیزات آشپزخانه،تجهیزات فست فود ، تجهیزات رستوران،تجهیزات کافی شاپ، وسایل فست فود، وسایل رستوران،تجهیزات فودکورت،تجهیزات هتل ، تجهیزات پخت مرغ است.

دستگاه بردینگ

دستگاه بردینگ دستگاهی است برای قسمت تهیه سوخاری که به آن پودر زن می گویند،این دستگاه در دو نوع دستی و اتوماتیک تولید می شود ، فست فودهایی که مرغ سوخاری ، کنتاکی و شنیسل ، قارچ سوخاری ، میگو سوخاری، ماهی سوخاری ،سیب زمینی سوخاری عرضه می کنند نیاز به یک میز بردینگ مناسب و مجهز دارند.

انواع بردینگ

  • بردینگ نرمال
  • بردینگ اسپایسی
  • بردینگ چیکن استریپس

چیکن استریپس

غذائی با استفاده از مرغ و کورن فلکس(ذرت ورقه شده) تهیه می شود .

چیکن استریپس جزو غذای آماده و فست فودی میباشد ،زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا ۱ ساعت و ۰ دقیقه و زمان پخت و انتظار آن در حدود ۱۰ دقیقه میباشد .چیکن استریپس را می توانید در وعده شام – پیش غذا – سرو کنید.

مرغ اسپایسی

اسپایسی یه مدلی از مرغ کنتاکی هست با این تفاوت که تکه هاش کوچکتره و به همین دلیل بهش میگن مرغ اسپایسی. بردینگ اسپایسی مختص پودر زدن به مرغ در تهیه این نمونه از غذا در رستوران ها و فست فود ها می باشد .

دستگاه بردینگ AyrKing

دستگاه بردینگ AyrKing

بردینگ نرمال

بردینگ نرمال ،وظیفه آرد زدن به مرغ را به عهده دارد. مرغ کنتاکی یا همان مرغ سوخاری به دلیل پولک های روی آن محبوب و شناخته شده است. یعنی کیفیت مرغ سوخاری رابطه مستقیمی با برد کردن آن دارد.

به همین دلیل پیشنهاد می شود که از آرد سوخاری با کیفیتی برای مرغ سوخاری استفاده نمایید. گروه  صنعتی کالافود با ارائه پودر خمیرپیتزا،پودر سوخاری بردینگ، فروش پودر سوخاری مرینیت و همچنین آرد داغ ،انواع روکش فیله آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد .

 

در هنگام خرید بردینگ نرمال به نکات زیر توجه کنید:

  • موتور بردینگ سالم باشد
  •  لگن و سطل های آن باید روی دستگاه باشد.
  •  لگن شکسته نباشد.
  •  لگن زیر فیلتر ها موجود باشد.

ثبت سفارش

بیشتر بخوانید:

___________________________________

 

راه اندازی اولیه رستوران

ارتقای رستوران در سال جدید

چگونه یک آشپزخانه صنعتی کوچک طراحی کنیم؟

 

یک دیدگاه