فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

تجهیزات رستوران

تجهیزات رستوران : سوالی که برای تمام افرادی که قصد احداث یک رستوران کامل را دارند، این است که برای این رستوران چه وسایل و تجهیزاتی مورد نیاز است .

و این تجهیزات رستوران را از کجا تهیه کنیم و از کجا اموزش کار با دستگاه هاو وسایل رستوران را فرا بگیریم

و یا اینکه مواد اولیه با کیفیت و تازه را چگونه تهیه و نگه داری کنیم

و مهمترین مساله طراحی دکوراسیون رستوران است زیرا مردم به رستورانی که طراحی نامنظم و نامرتب دارد ولو با بهترین کیفیت غذا،نمیروند.

مساله دیگر نگهداری مواد اولیه و مواد غذایی تهیه شده است و اینکه این مواد را در چه ظروفی و از چه جنسی نگهداری کنند

مسائل دیگری هم در راه اندازی رستوران نظیر تعیین محل،برندسازی و… هست که نیازمند یک تیم مشاوره قوی و متخصص در زمینه های مختلف است.

تجهیزات رستوران

گروه صنعتی کالافود به عنوان مجری عمليات طراحی ،تهيه و توليد نصب تجهيزات رستوران، آشپزخانه های خط كامل كنتاكی، تجهيزات فست فود، تجهيزات صنعتی، ماشين آلات ظرف شوئی، يخچال و فريزرهای صنعتی هتل، سلف سرويس و تجهيزات فروشگاهی، سردخانه های ثابت و متحرك، تجهيزات تفننی، آب سرد كن های مركزی، آيس بانك، دكوراسيون داخلی وخارجی، تهیه و توزیع مواد اولیه آشپزخانه های صنعتی و فروشگاههای هایپر مارکت توسط شرکت کالافود ، مفتخر است طی ۴دهه فعاليت توانسته جهت ارتقاع سطح كيفی و كمی خدمات ،ضمن توجه به نيازمصرف كنندگان با بهره گيری از دانش روز دنيا قدم های استواری را در اين امربردارد.

تجهیزات رستوران

لطفا جهت سفارش تجهیزات نو و دسته دوم  کالافود، تماس “گرفته و یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش