فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

شیوه استفاده از سرخ کن هنی پنی

استفاده از سرخ کن هنی پنی : خرید تجهیزات کافی شاپ خود را با کالا فود yazdandoost تجربه کنید. در این دستگاه کلید پاور دارای سه مشخصه زیر میباشد:

  • Cook ( جهت پخت )
  • Off ( حالت خاموش )
  • Pump ( حالت تصفیه روغن )

استفاده از سرخ کن هنی پنی

کلید Power را در حالت cook قرار می دهیم، در صفحه نمایش عبارت Melt  نشان داده میشود.melt چیست ؟در زمانی که روغن سرد باشد جهت گرم شدن آرام روغن یک برنامه به صورت اتومات فعال می شود.

جهت خروج از حالت Melt در سرخ کن هنی پنی کلید ۱ را نگه می داریم تا عبارت Exit Melt نمایش داده شود. سپس عدد ۱ را فشار میدهیم . و با این کار دستگاه سرخ کن هنی پنی از حالت Melt خارج شده و مشعل (المنت) بدون وقفه روشن می ماند تا به دمای ست شده مورد نظر برسد.

با فشردن اعداد ۱ تا ۰ برنامه مورد نظر پخت سرخ کن هنی پنی را انتخاب می کنیم. در این وضعیت چراغ wait چشمک می زند. بعد از خاموش شدن چراغ wait و روشن شدن چراغ ready دستگاه آماده پخت خواهد شد.

بعد از گذاشتن سبد حاوی محصول و پس از بستن درب، کلید ساعت را می زنیم تا سیکل پخت آغاز گردد.

در طول سیکل پخت مدت زمان باقیمانده از زمان پخت بر روی صفحه نمایشگر نشان داده می شود که پس از اتمام سیکل پخت دستگاه صدای بوق میدهد که در این زمان با فشردن کلید ساعت، صدای بوق دستگاه قطع شده و سیکل پخت به اتمام رسیده و بلافاصله درب دستگاه باز شود و محصول داخل دستگاه خارج شود.

توضیح: در یک دقیقه اول از زمان پخت امکان کنسل کردن سیکل پخت با فشردن و ۳ثانیه نگه داشتن دکمه ساعت سرخ کن هنی پنی امکان پذیر است.

توضیح ۲: لازم بذکر است خروج از حالت Melt باعث سوختن روغن و کوتاه شدن عمر مفید روغن در سرخ کن هنی پنی می شود.

فیلتر کردن سرخ کن هنی پنی

در زمانیکه عبارت filter suggested نمایش داده شود روغن دستگاه می بایست فیلتر شود. در صورت انجام یک یا دو پخت پس از نمایش این عبارت گزینه ی filter lockout فعال می شود که در این وضعیت دستگاه قادر به انجام پخت نمی باشد تا زمانیکه روغن فیلتر گردد.

شیوه استفاده از سرخ کن هنی پنی

فیلتر هنی پنی

فیلتر هنی پنی یکی از ملزومات اساسی داشتن کنتاکی با کیفیت می باشد،زیرا برای داشتن کنتاکی باکیفیت باید از روغن سالم و تمیز استفاده نمود.دستگاه هنی پنی با داشتن سیستم تصفیه روغن این ممکن را فراهم ساخته .فیلتر این دستگاه برای تصفیه روغن نیاز به فیلتر های کاغذی قابل تعویض دارد.فیلتر هنی پنی در بسته های ۱۰۰ عددی قابل عرضه می باشد.

آموزش فیلتر کردن سرخ کن هنی پنی

استفاده از سرخ کن هنی پنی : ابتدا کلید power را در حالت وسط (Off) قرار می دهیم.

سپس شیر تخلیه روغن را باز می کنیم تا روغن بطور کامل تخلیه شود.

بعد از تخلیه کامل روغن شیر تخلیه را در حالت بسته قرار می دهیم و سپس شیر برگشت روغن را در حالت باز می گذاریم.

کلید power را در حالت filter قرار می دهیم تا روغن بطور کامل به دیگ سرخ کن برگردد، بعد از برگشت کامل روغن کلید را در حالت off قرار می دهیم.

در آخرین مرحله شیر برگشت روغن را در حالت بسته قرار می دهیم.

نکات  استفاده از سرخ کن هنی پنی

*توجه: مراحل ذکر شده حتما باید به ترتیب صورت پذیرد.

* لازم بذکر است در زمانی که پمپ روشن است نباید شیر برگشت روغن بسته باشد. در غیر این صورت آسیب جدی به پمپ وارد می شود.

*توجه: اگر پس از انجام فیلتر پیغام  ” E10 ”  بر روی صفحه نمایش گر نمایش داده شود ، شما باید دکمه ریست هایلیمت را فشار دهید.

ثبت سفارش

بیشتر بخوانید:

___________________________________

راه اندازی اولیه رستوران

ارتقای رستوران در سال جدید

چگونه یک آشپزخانه صنعتی کوچک طراحی کنیم؟

 

یک دیدگاه