فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

کابینتهای شرکت آشپزخانه مدولار هنی پنی

کابینتهای شرکت آشپزخانه مدولار “هنی پنی” غذاهای پخته را در درجه حرارت مطمئن ،بطور دستی و آماده برای بسته بندی تازه نگه می دارد.سایز ها و طرحهای متفاوت به اپراتورهای خدمات غذایی راه کارهایی را ارائه می دهند، از غذا گرم کنهای با مشخصات اندک تا غذا گرم کنهای آشپزخانه و مدولهای تک کشویی که می توانند بطور مجزا یا به عنوان بخشهای دو، سه یا چهار کشویی عمل کنند را ارائه می کنند .

عملکرد هاو مشخصات فرق دارند،اما هر کابینت شرکت آشپزخانه “هنی پنی”با در نظر گرفتن دو نکته طراحی شده اند: حتی، کنترل تاثیر انرژی گرمایشی و حرارتی، و دسترسی آسان به محصول که جریان کاری را بی وقفه ترقی می دهد. شما همچنین با “هنی پنی”، از اندازه های تابه استاندارد، قابل رویت بودن و دسترسی به محصول بطور وسیع، نتیجه های مثبت، و استیل های بادوام لذت خواهید برد.

ویژگیها (با خط تولیدمحصول متفاوت می شود)

کنترل هوشمند لمسی با صفحه نمایش درجه حرارت و زمان

درج سبد سیم اجازه به هرجریان هوا ی همرفت را می دهد

کابینت کاملا عایق شده

واشر کشوی درجه حرارت بالا

قطعه تکی جوش خورده کشو و بوش سیلندر

کشو های با اتصالات جمع و جور و احت بر روی سطحوح اتکا اصطحکاک اندک

نتایج مثبت

درهای کشویی اکریلیک مقاوم در برابر خراشیدگی

پایه های قابل تنظیم سطح

ساختار جوش داده شده استیل با دوام

ویژگیهای خاص مدل

شامل عملکرد آب گرم خوب مرطوب شدهCW و HCW مدلهای

کنترل رطوبت منفذ کشو را نشان می دهد MP مدلهای

عملکرد غیر رطوبتی را نشان می دهد BWمدلهای

بخشهای مدولار تک کشویی که می تواند در مکانهای مختلف زیر آشپزخانه نصب یا سوار شود. می تواند چندتایی مثلاً ۹۴۲ ، ۹۴۳و ۹۴۴ سفارش داده شود تا محیطهای جدای از منبع کنترل تکی را فراهم سازد.

لطفاً برای ویژگیها وگزینه های خاص هر خط تولید به برگه های داده های محصول ، به ذیل منابع سمت راست این صفحه مراجعه فرمایید.

 

لطفا جهت سفارش تجهیزات نو و دسته دوم  کالافود، تماس “گرفته و یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش

 

یک دیدگاه