فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

هدف مناسب در راه اندازی فست فود

هدف مناسب در راه اندازی فست فود : داشتن يک کسب و کار شخصي هدف بسياري از افرادي است که به دنبال درآمد هاي نا محدود می باشند (به اين معني که متناسب با ميزان کاري که انجام مي دهند درآمد داشته باشند) و علاقه اي به کار کردن براي ديگران ندارند.

کسب و کارهاي شخصي سبب مي شوند افراد با انگيزه ي بيشتري فعاليت نمایند و گه گاه زندگي خود را به کسب و کارشان پيوند دهند. و همين دليل باعث شده است که افراد زيادي به دنبال راه اندازي کسب و کار خود باشند.

يکي از اين کسب و کارها که در اين روزها مورد توجه افراد زيادي قرار گرفته است , راه اندازي يک کافي شاپ است. کافي شاپ ها مکان هاي دنج و دوستانه اي هستند که مي توانند براي قرار هاي کاري شخصي و همچنين اجتماع دوستان مورد استفاده قرار گيرند .

هر کدام از اين زمينه ها جاذبه هاي متفاوتي رو براي افراد ايجاد مي نمایند و براي هر شخصي نياز خاصي را تامين می کنند. افرادي که در اين دوره به دنبال راه اندازي کافي شاپ هستند به دنبال تامين نياز هاي شخصي خود می باشند. نيازهايي که تصور مي کنند مي توانند با راه اندازي اين کسب و کار آن ها را تامين کنند.

اين مساله که راه اندازي کافي شاپ يا هر کسب و کار ديگري اگر داراي توجيح اقتصادي و مالي نباشد يا قابل راه اندازي نيست و اگر هم راه اندازي شود ادامه دار نخواهد بود حقيقت غير قابل انکار است. نياز به بقا به همين مسائل اشاره دارد که به صورت کلي موجب بقاي زيستي انسان ميشود. لذا تمام کساني که تصميم به راه اندازي کافي شاپ دارند بايد در ابتدا به دنبال اين نيازشان باشند تا بتوانند برنامه ريزي شده اقدام کنند.

عشق و تعلق اشاره به نياز ذاتي انسان ها ابراز و جلب محبت از و به ديگران دارد. تعدادي از افراد که قصد راه اندازي اين کسب وکار را دارند علاوه بر تامين نياز به بقا به دنبال تامين نياز به عشق و تعلق خود از طريق ايجاد محلي براي تجمع دوستان نيز هستند. همين اقدام به ايشان کمک خواهد کرد که بتوانند نياز به تفريح خود را نيز تامين کنند. ارضاي اين نياز باعث خواهد شد به اتفاقات اطراف به صورت احساسي و نسبتا سطحي نگاه کنند.

کافي شاپ

کافي شاپ به افراد اجازه خواهد داد تا بتوانند همانگونه که دوست دارند محيط را طراحي نمایند, موسيقي را که دوست دارند پخش کنند و با ايجاد فضاي خاصي که دوست دارند افرادي را که مي پسندند به سمت خود جذب کنند؛ همين موارد باعث خواهد شد بتوانند به ميزان زيادي نياز به آزادي خود را نيز از طريق اين اقدام ارضا کنند.

اين روزها همه دوست دارن كافي شاپ داشته باشند همه به اين فكر ميكنند كه يك كيلو قهوه متوسط حدود ۱۰۰ هزار تومان هست ولي يك فنجون قهوه نهايتا ۱۰۰۰ تومان بيشتر هزينه ندارد پس با فروش هر فنجان قهوه به صورت ميانگين ۵۰۰۰ تومان شما از هر كيلو قهوه ۴۰۰ هزار تومان سود خواهيد برد.
دوستان عزيزم در عمل همچين اتفاقي اصلا رخ نخواهد داد . چون تمام كساني كه به كافي شاپ مراجعه ميكنند تنها قهوه ي اسپرسو سفارش نميدهند و هزينه هايي ديگري در كافي شاپ مستتر هست كه از ديد مصرف كننده به هيچ عنوان قابل مشاهده نيست.

کافی شاپ و نکات آن

۱ – هزينه مواد اوليه در هر كافي شاپ به صورت ميانگين در صورتي كه غذا سرو نشود ( توجه داشته باشيد كه از نظر اداره ي محترم بهداشت سرو غذا در كافي شاپ ممنوع مي باشد) و فقط در حد منوي گرم و سرد سرو گردد و با توجه به قيمت تعيين شده از طرف اتحاديه ، حدود ۳۵ تا ۴۰ درصد مي باشد .
۲ – هزينه ثابت هر كافي شاپ براي جايي كه حدود ۳ ميليون اجاره ي مغازه ( هميشه رهن و اجاره را با هم محاسبه كنيد ) و هزينه دو نفر كارگر روزانه ( اجاره . قبوض و دستمزد كارگر ) حدود روزانه ۱۵۰ هزار تومان مي باشد.
۳ – با اين اوصاف كسي كه كافي شاپ تاسيس مي كند و در صورتي كه خودش مهارت نداشته باشد و مجبور به استخدام دو نفر كارگر در ۱۶ ساعت كاري شده باشد . بايستي هزينه ثابت ۱۵۰ هزار تومان در روز را حتما در نظر داشته باشد
۴ – با توجه به موارد فوق با يك حساب خيلي ساده كافي شاپي كه در ماه ۳ ميليون اجاره و ۲ نفر كارگر داشته باشد در صورتي كه فروشي معادل ميانگين روزانه ۲۵۰ هزار تومان داشته باشد تازه به نقطه سر به سر رسيده و اصلا سودي نخواهد داشت . توجه داشته باشيد كه ۲۵۰ هزار تومان فروش يعني به صورت ميانگين ۵۰ نفر در روز مشتري داشته باشيم .
حالا شما كه مي خواهيد كافي شاپ تاسيس نمایید محاسبه كنيد كه تا چه مدت طول خواهد كشيد كه شما به ميانگين ۵۰ نفر مشتري در روز رسيده كه تازه به نقطه ي سر به سر برسيد .
اين در صورتي قابل دسترسي است كه اطراف كسي كه كافي شاپ تاسيس مي كند حتما افراد زيادي وجود داشته باشند كه هر روز بتوانند كافي شاپ را شلوغ يا اصطلاحا پاتوق نمايند.
در آخر در نظر هم داشته باشيد كه حداقل سرمايه گذاري براي تاسيس يك كافي شاپ سطح پايين ۵۰ ميليون تومان مي باشد كه براي سودآوري اين رقم راههاي ديگري هم جز كافي شاپ هست .

لطفا جهت سفارش تجهیزات نو و دسته دوم  کالافود، تماس “گرفته و یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش

یک دیدگاه