فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

ظروف رستوران

ظروف رستوران:

ظروف رستوران بايد قابلیت شست وشو در ماشین ظرفشویی را داشته باشند و گرنه در مدت کوتاهی شاهد تغییر رنگ و ایجاد ترکهایی ریزی خواهیم بود که باعث تجمع باکتری ها شده و از لحاظ بهداشت مورد تایید نخواهد بود.

ظروف رستوران می بایست قابلیت استفاده در مایکروفر و سلمندر را داشته باشند. ظروفی که دارای خطوط طلایی و نقره ای هستند را نمی توان در ماکروفر استفاده نمود.
بهتر مي باشد ظروف قابلیت قرارگیری روی هم را داشته باشند. این خصوصیت ظروف  باعث می شود جای کمتری برای نگهداری ظروف لازم باشد و همچنین شکست و پرت کمتر و سرعت کار بالاتر خواهد بود.بوفه ها و سلف سرویس ها حتما می بایست از این گونه ظروف استفاده نمایند.
ظروف تخصصی رستوران ضمن برخوردار بودن  از خصوصیات ذکر شده و به دلیل مواد تشکیل دهنده و دمای پخت بالا لبه های محکم تری نسبت به ظروف خانگی را دارا مي باشند.

ظروف رستوران

لطفا جهت سفارش تجهیزات تماس “گرفته و یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش

 کالافود   /   تجهیزات رستوران   /   تجهیزات کافی شاپ و فست فود   /  ظروف رستوران تجهیزات کافی شاپ کالافود  /   لوازم جانبی رستوران

یک دیدگاه