فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

اطلاعات خرید یخچال

اطلاعات  خرید یخچال:

مضرات محیط پیرامونی غیر منطبق با دستگاه

محیط اطراف دستگاه خنک کننده(یخچال، فریزر) بر چگونگی کارکرد آن بسیار تاثیرگذار است. این امر بسیار مهم است که از سفارش تجهیزات مطابق  با محیط اطمینان حاصل نماييد . هر نوع از تجهیزات خنک کننده غذا را سرد نگاه می‌دارد اما هر کدام از آنها برای محیط خاص خود ساخته شده‌اند.

شرايط محيط:

باید شرایط محیطی را در نظر داشت. در این صورت فروشنده باید اطلاعات کامل در مورد دستگاه را در اختیار خریدار قرار دهد و شرایط محیطی قابل تحمل هر دستگاه را نیز اعلام نمايد.

مكان مناسب:

دستگاه و تجهیزات خریداری شده در آشپزخانه واقع می‌شوند. یخچالی که در کنار فر پیتزا با دمای ۹۰ درجه در آشپزخانه قرار دارد ممکن است به خوبی یخچالی در اتاق استراحت یک شرکت کار نکند.

تا جایی که ممکن است واحد سرمایشی و خنک کننده را از سایر تجهیزات و دستگاه‌های آشپزخانه دور نگه دارید. این امر مانع از خرابی دستگاه در اثر گرمایش بیش از حد و تنظیم دمای یخچال می‌شود.

تصمیم درست بگيريد:

تمامی ویژگی‌ ها و عوامل محیطی متناسب با دستگاه قبل از خرید آن باید به شما اعلام گردد. هیچ چیز عذاب‌آورتر از سفارش محصولی نامناسب و خرید آن نیست؛ چرا که بعدها باید دائماً با بخش سرویس تماس بگیرید و یا به دنبال راه‌حلی برای خرید محصولی دیگر باشید. این وظیفه مشاوران فروش و مدیران است  که قبل از خرید محصول اطلاعات کافی و لازم را در اختیار شما قرار دهند.

اطلاعات خرید یخچال

كالافود

لطفا جهت سفارش تجهیزات کالافود، تماس “گرفته و یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش

تجهيزات رستوران، تجهيزات فست فود، يخچال رستوران

 

یک دیدگاه