فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

آشپزخانه صنعتی

راه اندازی آشپزخانه صنعتی:

راه اندازی آشپزخانه صنعتی:آشپزخانه صنعتی به عنوان یک مکان جداگانه به تجهیزاتی مطابق با شرایط خاص خود نیازمند است. همیشه تجهیزاتی را انتخاب نماييد که مخصوص آشپزخانه های صنعتی است، فرقی نمی کند که نو و یا دست دوم باشند.

در حالت کلی تجهیزات آشپزخانه صنعتی به دسته های زیر تقسیم می گردند:

میز آماده سازی غذا

یخچال، فریزر و دستگاه یخ ساز
تجهیزات شستشوی ظرف ها
تجهیزات برقی برای پخت و پز، سرخ کردن
کابینت، طبقات و قفسه ها برای نگهداری ظروف و مواد
اشكال  مختلفی از طراحی رستوران

میز کار آماده سازی در آشپزخانه صنعتی باید سطحی از جنس استیلس استیل داشته  باشد و  همچنين مجهز به کابینتی برای قراردادن تجهیزات پخت و پز باشد. با قرار دادن میزها در چیدمان های مختلف کل پیکربندی آشپزخانه رستوران تغییرمي نمايد.

۴ نوع پیکربندی در آشپزخانه صنعتی:

پیکربندی خطی: برای رستوران هایی که تنوع زیادی در منوی خود ندارند و آماده سازی غذاها به صورت خطی انجام مي گيرد این نوع پیکر بندی برای آشپزخانه فست فودها، ساندویچی ها و پیتزا فروشی ها بسیار مناسب مي باشد.
پیکربندی ارگونومیک: این نوع پیکربندی برای آشپزخانه هایی که آماده نمودن سریع غذاها را انجام می دهند مناسب است. برای مثال در این نوع آشپزخانه بدون در نظر داشتن هدر رفتن انرژی ممکن مي باشد یخچال کنار سرخ کن قرار گیرد تا سرعت آماده سازی سیب زمینی های سرخ کرده افزایش یابد.
پیکربندی منطقه ای: میز کارها با توجه به نوع کاری که انجام می شوددر منطقه ای کنار هم قرار می گیرند ( نظافت، برش، ترکیب و …) در این نوع طراحی میزها با تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای عملکرد بهتر تجهیز می گردند(سطل آشغال، مخلوط کن، چاقوها و …)

پیکربندی جزیره ای: در این نوع آشپزخانه ها میزها مانند نوع منطقه ای قرار مي گیرند با این تفاوت که در وسط آشپزخانه یک بلوک اصلی قرار دارد قسمت مرکزی معمولا برای پخت و پز استفاده می گردد در حالی که آماده سازی (شستشو و خرد کردن) در میزهای کناری انجام گرفته اند. برعکس این مدل نیز امکان پذیر است.
شما برای راه اندازی یک آشپزخانه صنعتی به طراحی دقیق نیاز مند مي باشيد که در ابتدا لوله کشی ها مشخص شود، تهویه در نظر گرفته شود، هودها در جای مناسب قرار گیرند، نقشه الکتریکال طراحی شود و …

آشپزخانه صنعتی

گروه صنعتی کالافود

گروه صنعتی کالافود به عنوان مجری عمليات طراحی ،تهيه و توليد نصب تجهيزات رستوران، آشپزخانه های خط كامل كنتاكی، تجهيزات فست فود، تجهيزات صنعتی رستوران، ماشين آلات ظرف شوئی، يخچال و فريزرهای صنعتی هتل، سلف سرويس و تجهيزات فروشگاهی، سردخانه های ثابت و متحرك، تجهيزات تفننی، آب سرد كن های مركزی.

  دكوراسيون داخلی وخارجی، تهیه و توزیع مواد اولیه آشپزخانه های صنعتی و فروشگاههای هایپر مارکت توسط شرکت کالافود،مفتخر است طی ۴دهه فعاليت توانسته جهت ارتقاع سطح كيفی و كمی خدمات،ضمن توجه به نيازمصرف كنندگان با بهره گيری از دانش روز دنيا قدم های استواری را در اين امربردارد.

موارد کاربرد: تجهیزات هتل،تجهیزات پخت مرغ ، تجهیزات رستوران. تجهیزات آشپزخانه.

شماره های تماس:

۰۹۱۲۸۴۵۱۳۸۸

۰۹۱۱۲۷۳۲۷۲۲

لطفا جهت سفارش تماس ،یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش